himalaya

16 products

Ayurslim (Queima Gorduras) - 60 Cápsulas - Himalaya - naturvida.pt
Price: 11,52€ EUR Unit price: 0,19 EUR each
Ayurslim (Fat Burning) - 60 Capsules - Himalaya
No reviews
-6% Sobre PVPR
Bálsamo Labial com Proteção Solar (SPF50) - 4,5 grs - Himalaya - naturvida.pt
Price: 3,10€ EUR Unit price: 688,89 EUR/kg
Lip Balm with Sun Protection (SPF50) - 4.5g - Himalaya
No reviews
Bálsamo Labial de Cacau - 4,5 grs - Himalaya - naturvida.pt
Price: 2,20€ EUR Unit price: 488,89 EUR/kg
Cocoa Lip Balm - 4.5 grams - Himalaya
Rating: 5.0 out of 5
Bálsamo Labial de Morango - 4,5 grs - Himalaya - naturvida.pt
Price: 2,20€ EUR Unit price: 488,89 EUR/kg
Strawberry Lip Balm - 4.5g - Himalaya
No reviews
Bálsamo Labial Nutritivo - 4,5 grs - Himalaya - naturvida.pt
Price: 2,20€ EUR Unit price: 488,89 EUR/kg
Nourishing Lip Balm - 4.5 grs - Himalaya
No reviews
Liv.52 - 100 Comprimidos - Himalaya - naturvida.pt
Price: 9,49€ EUR Unit price: 0,09 EUR each
Liv.52 - 100 Tablets - Himalaya
No reviews
-34% Sobre PVPR
Pack Sabonetes Himalaya Amêndoa e Rosa 75 grs x10 unidades - naturvida.pt
Pack Sabonetes Himalaya Amêndoa e Rosa 75 grs x10 unidades - naturvida.pt
Sale price: 14,85€ EUR Regular price:16,50€ EUR Unit price: 1,49 EUR each
Himalaya Almond and Rose Soap Pack 75 g x10 units
No reviews
Sold Out -10%
Pack Sabonetes Himalaya Creme de Leite e Mel 75grs x10 unidades - naturvida.pt
Pack Sabonetes Himalaya Creme de Leite e Mel 75grs x10 unidades - naturvida.pt
Sale price: 14,85€ EUR Regular price:16,50€ EUR Unit price: 1,49 EUR each
Himalaya Soap Pack Milk Cream and Honey 75g x10 units
No reviews
Sold Out -10%
Pack Sabonetes Himalaya Neem e Curcuma 75grs x10 unidades - naturvida.pt
Pack Sabonetes Himalaya Neem e Curcuma 75grs x10 unidades - naturvida.pt
Sale price: 14,85€ EUR Regular price:16,50€ EUR Unit price: 1,49 EUR each
Himalaya Neem and Turmeric Soap Pack 75g x10 units
No reviews
-10%
Pack Sabonetes Himalaya Pepino e Coco 75grs x10 unidades - naturvida.pt
Pack Sabonetes Himalaya Pepino e Coco 75grs x10 unidades - naturvida.pt
Sale price: 14,85€ EUR Regular price:16,50€ EUR Unit price: 1,49 EUR each
Himalaya Cucumber and Coconut Soap Pack 75g x10 units
No reviews
-10%
Pack Sabonetes Himalaya Sortidos 75grs x10 unidades - naturvida.pt
Sale price: 14,85€ EUR Regular price:16,50€ EUR Unit price: 1,49 EUR each
Himalaya Assorted Soap Pack 75g x10 units
No reviews
-10%
Rumalaya Gel - 50 grs - Himalaya - naturvida.pt
Price: 9,25€ EUR Unit price: 185,00 EUR/kg
Rumalaya Gel - 50 grs - Himalaya
No reviews
Sabonete Hidratante com Amêndoa e Rosa - 75 grs - Himalaya - naturvida.pt
Sabonete Hidratante com Amêndoa e Rosa - 75 grs - Himalaya - naturvida.pt
Price: 1,65€ EUR Unit price: 22,00 EUR/kg
Moisturizing Soap with Almond and Rose - 75 g - Himalaya
No reviews
Sabonete Nutritivo com Creme de Leite e Mel - 75 grs - Himalaya - naturvida.pt
Sabonete Nutritivo com Creme de Leite e Mel - 75 grs - Himalaya - naturvida.pt
Price: 1,65€ EUR Unit price: 22,00 EUR/kg
Nourishing Soap with Milk Cream and Honey - 75 grs - Himalaya
No reviews
Sabonete Protetor com Neem e Curcuma - 75 grs - Himalaya - naturvida.pt
Sabonete Protetor com Neem e Curcuma - 75 grs - Himalaya - naturvida.pt
Price: 1,65€ EUR Unit price: 22,00 EUR/kg
Protective Soap with Neem and Turmeric - 75 grs - Himalaya
Rating: 5.0 out of 5
Sabonete Refrescante com Pepino e Coco - 75 grs - Himalaya - naturvida.pt
Sabonete Refrescante com Pepino e Coco - 75 grs - Himalaya - naturvida.pt
Price: 1,65€ EUR Unit price: 22,00 EUR/kg
Refreshing Soap with Cucumber and Coconut - 75 grs - Himalaya
No reviews